m

Góra

O NAS ARCHITEKSTURA

MALWINA KROLL - WŁAŚCICIEL PRACOWNI

Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej, wydziału Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska, kierunku Architektury i Urbanistyki. Z racji wykształcenia oraz zdobytego doświadczenia podczas pracy w biurach architektonicznych, pierwsze kroki stawiałam jako architekt kubaturowy. Praca przy projektach budowlanych wzbogaciła mnie dodatkowo o wiedzę techniczną w zakresie instalacji, konstrukcji.

Jednak w trakcie odkryłam, że dużo większą pasją darzę architekturę wnętrz i design. Praca przy tworzeniu wnętrz pozwala mi skupić się nie tylko na samej przestrzeni, ale przede wszystkim na człowieku.

APARTAMENTY

APARTAMENTY

Projekty apartamentów.

REZYDENCJE

REZYDENCJE

Projekty rezydencji.

BIURA

BIURA

Projekty biur.

KOMERCYJNE

KOMERCYJNE

Projekty komercyjne.

MOCNE STRONY ARCHITEKSTURY

Kreatywność
0
Cierpliwość
0
Elastyczność
0

Praca przy tworzeniu wnętrz pozwala nam skupić się nie tylko na samej przestrzeni, ale przede wszystkim na człowieku. To właśnie z myślą o nim powstają nasze projekty, które następnie odzwierciedlone w rzeczywistości tworzą dla niego miejsce do życia o konkretnym charakterze.

Dbam aby wnętrza były nie tylko piękne i przyjazne dla przyszłych właścicieli, ale również jak najbardziej funkcjonalne, zgodne z zasadami ergonomii.

YOU WILL FIND WHAT YOU NEED IN ONE OF OUR FULLY EQUIPPED DEMOS.

WHAT SETS US APART
FROM THE COMPETITION

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet.

    Sorry, no posts matched your criteria.